Události školy


 
 
 

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

jsem velmi ráda, že ačkoliv je situace celorepublikově velmi vážná, musela jsem dosud uzavřít do karantény pouze dvě třídy, což je s ohledem na počet dětí a zaměstnanců, až s podivem. Abychom se nakažení COVID-19 vyhýbali i nadále, potřebuji vaši pomoc, bez vás to nezvládneme!

V mateřské škole se snažíme ze všech sil dodržovat veškerá hygienická opatření, ale je na vás, rodičích, jak budete zodpovědně přistupovat k nemocem vašich dětí. Z funkce ředitelky školy zodpovídám nejen za vaše děti, ale také za zaměstnance, proto vás prosím, pečlivě hlídejte svůj zdravotní stav a vašich dětí – děti mohou být bezpříznakové. Nemocné děti do školky nepatří! Pokud je rodič pozitivní = své dítě do školky nevodí.

Budeme opět dětem měřit teplotu při příchodu do třídy, v případě projevů rýmy, kašle, teploty, dítě nebude vpuštěno do kolektivu. V šatnách je dezinfekce, využívejte ji prosím.

V případě pozitivity dítěte nebo zaměstnance, se řídíme pravidly krajské hygienické stanice, která většinou uzavře konkrétní třídu a všichni musí absolvovat testy na pozitivitu COVID-19. Bohužel nemohu zajistit, aby se ráno do 7.00 a později odpoledne od 15.30 třídy nespojovaly, takže v tomto období zvažte, zda je nezbytně nutné dítě ve školce nechávat.

Ve Fialové kytičce se opět děti předávají u zadního vchodu školy, rodiče do budovy, dle nařízení ředitele školy, nesmí.

Přeji vám klidný začátek nového roku a nám všem hodně zdraví, společně to určitě zvládneme.

ředitelka školy Alena Špíglová