Elektronický předzápis do mateřské školy

Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě „předzapíšete“ do mateřské školy. Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je, pouze si vyplněnou žádost vytisknout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení. Poté už bude zbývat poslední krok a to dostavit se v den řádného zápisu ( 6.-7.5.2024) do MŠ.
Tím, že MŠ bude mít potřebné údaje již k dispozici, bude celý proces zápisu Vašeho dítěte zkrácen na minimum.  Veškeré Vámi vyplněné údaje jsou přímo předávány MŠ v zašifrované podobě a nikdo jiný kromě MŠ k nim nemá přístup. Elektronický předzápis však není povinný i nadále platí termín řádného zápisu 6.- 7.5.2024.

Děti, které už jsou v mateřské škole se znovu přihlašovat na další školní rok nemusí, pokračují automaticky. To platí i pro děti s odkladem školní docházky, jen tuto informaci musí zákonný zástupce sdělit ředitelce školy.

Elektronický předzápis probíhá od 8.4. -30.4.2024

POSTUP: V PROHLÍŽEČI OTEVŘETE : ELEKTRONICKYPREDZAPIS.CZ -VYHLEDEJTE MATEŘSKOU ŠKOLU- ZAREGISTRUJTE SE -PŘIHLASTE SE -A MŮŽETE ZAČÍT!