Provoz mateřské školy

Krizový štáb obce Nová Paka dnes určil jako klíčovou  naší mateřskou školu pro celé ORP, tudíž i nadále zůstává otevřena ale v omezeném režimu (viz pokyny níže)

Naše mateřská škola je otevřena v omezeném provozu, tzn. že děti jsou spojeny do jedné maximálně dvou tříd, pro děti rodičů, kteří jsou pracující!!!!!!!! Prosím, buďte ohleduplní a posílejte děti zdravé, bez respiračních onemocnění. V opačném případě nebude dítě přijato!!!

Všechny plánované akce jsou zrušeny a zatím odloženy. O všem podstatném, vás budeme včas informovat.

Situace je vážná i vzhledem k případu již nakaženého dítěte předškolního věku v Praze. Opravdu zvažte, zda je nezbytně nutná docházka do mateřské školy v tomto výjimečném stavu.

Děkuji za pochopení a přeji nám všem hodně zdraví a naděje do dalších dnů.

ředitelka školy Alena Špíglová